EN  /   DE  /   FR  /   IT   /   PL  /   RU 
Kontaktai Svetainės struktūra Pritaikyta neįgaliems Klausiate‑atsakome Paieška
Į  skyriaus  pradžią   Į svetainės pradžią  
KONKURSAI
Konkursas eiti Pastatų priežiūros ir techninio aptarnavimo skyriaus vedėjo pareigas

[2009-01-23] Biudžetinė įstaiga Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai (Katedros a. 3, Vilnius, kodas 302297628) skelbia konkursą Pastatų priežiūros ir techninio aptarnavimo skyriaus vedėjo pareigoms eiti.

Pareigybė, kuriai skelbiamas konkursas, reikalinga organizuoti ir koordinuoti Pastatų priežiūros ir techninio aptarnavimo skyriaus veiklą, rengti skyriaus darbo planus ir prižiūrėti jų įgyvendinimą, vykdant Statybos techninio reglamento STR 01.12.07: 2004 reikalavimus prižiūrėti statinių techninę būklę, tinkamai juos eksploatuoti (pagal RSN 148 – 92*), koordinuoti pastatų priežiūros ir techninio aptarnavimo darbuotojų veiklą, organizuoti šių darbuotojų apmokymą, vykdyti kitus Muziejaus direktoriaus ir direktoriaus pavaduotojo mokslui ir ūkui nurodymus, susijusius su Pastatų priežiūros ir techninio aptarnavimo skyriaus veikla.

Pretendentai turi atitikti šiuos kvalifikacinius reikalavimus: turėti aukštąjį inžinerinį universitetinį išsilavinimą (būti įgiję bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius arba baigę vientisas studijas), ne mažesnį kaip 3 metų darbo stažą pastatų priežiūros ir techninio aptarnavimo srityje, vadovaujamojo darbo patirties, būti susipažinę su Lietuvos Respublikos muziejų įstatymu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymu, Lietuvos Respublikos darbo kodeksu, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų atkūrimo ir paskirties įstatymu bei koncepcija. Atsižvelgiant į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų statybos specifiką, būtų pranašumas žinoti šio objekto projektinius sprendimus, jų įvykdymo būdus, valdymo principus ir eksploatacijos ypatumus. Elektroninės saugos sistemų išmanymas būtų didelis privalumas.

Dokumentai priimami: Vilniaus g. 22, Vilniuje, 3 aukšte (įėjimas iš kiemo).

Pretendentas privalo pateikti:

  • prašymą leisti dalyvauti konkurse;
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir šių dokumentų kopijas;
  • gyvenimo aprašymą;
  • užpildytą pretendento anketą (galima užpildyti pateikiant dokumentus);
  • savo pranašumų sąrašą, kartu nurodyti dalykines savybes.

Pretendentas dokumentus gali pateikti asmeniškai arba juos atsiųsti registruotu laišku.
Pretendentų dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, t. y. iki 2009 m. vasario 4 d.
Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu.
Dėl išsamesnės informacijos apie skelbiamą konkursą galima kreiptis telefonu 212 74 70 ir el. paštu personalas@lietuvospilys.lt.

 


Į viršų
Į skyriaus pradžią
Į svetainės pradžią
© Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai