EN  /   DE  /   FR  /   IT   /   LT  /   RU 
Kontaktai Svetainės struktūra Pritaikyta neįgaliems Klausiate‑atsakome Paieška
Į svetainės pradžią
 
Darbuotojų sąrašas ir kontaktai

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal schemą v.pavarde@valdovurumai.lt nenaudojant lietuviškų raidžių
(v – pirmoji vardo raidė)

Vardas, pavardė Pareigos Telefonas, el. paštas
Administracija
Vydas Dolinskas direktorius (8 5)  212 7476
Ėrika Striškienė vyriausioji fondų saugotoja (8 5)  262 9988
Eduardas Kauklys direktoriaus pavaduotojas (mokslinei ir ūkinei veiklai) (8 5)  219 9733
Jolanta Karpavičienė direktoriaus pavaduotoja (kultūrinei veiklai) (8 5)  219 9733
Regina Ašipauskienė vyriausioji buhalterė (8 5)  261 3041
Bendrųjų reikalų skyrius
Ernesta Sargūnaitė vedėja (8 5)  212 7476
info
Aistė Mažutytė muziejininkė-komunikacijos koordinatorė (8 5)  262 2645
Indrė Kunigėlytė personalo valdymo ir teisės specialistė (8 5)  260 8947
Laima Kunickytė leidybos administratorė-redaktorė (8 5)  261 0023
Gintarė Petuchovaitė-Majauskė redaktorė (8 5)  261 0023
Inga Vaitekūnaitė bibliotekininkė (8 5)  261 0023
Buhalterinės apskaitos skyrius
Sonata Zaržickytė vyriausiojo buhalterio pavaduotoja-vyresnioji buhalterė (8 5)  261 3041
Rita Čeikaitienė buhalterė (8 5)  261 3041
Rinkinių apskaitos ir saugojimo skyrius
Dalius Avižinis vedėjas (8 5)  212 1139
Mindaugas Kaminskas rinkinio saugotojas-tyrinėtojas (8 5)  212 0026
Arūnas Kalėjus rinkinio saugotojas-tyrinėtojas (8 5)  212 7448
Eglė Zaveckienė rinkinio saugotoja-tyrinėtoja (8 5)  212 7448
Milda Samulionytė rinkinio saugotoja-tyrinėtoja (8 5)  212 7448
Rita Manomaitienė dailininkė  
Renginių skyrius
Aleksandra Pister kultūrinių renginių koordinatorė (8 5)  262 0067
Vytautas Gailevičius renginių aptarnavimo koordinatorius (8 5)  262 0067
Gintarė Šatevičiūtė renginių koordinatorė (8 5)  262 0067
Užsienio ryšių ir parodų skyrius
Daiva Mitrulevičiūtė vedėja-užsienio ryšių koordinatorė (8 5)  212 7466
Marijus Uzorka parodų koordinatorius (8 5)  212 7466
Birutė Verbiejūtė vyresnioji muziejininkė (8 5)  212 7466
Pastatų ir technologinių įrenginių skyrius
Mindaugas Povilaitis vedėjas-muziejinių procesų automatizavimo inžinierius (8 5)  261 1582
Technologinių įrenginių aptarnavimo grupė
Jonas Stukas procesų automatizavimo inžinierius  
Egidijus Stankevičius vyresnysis technikas (8 5)  261 1582
Ūkio grupė
Juozas Kaukėnas inžinierius-ūkio administratorius (8 5)  261 1582
Česlovas Tverijonas vairuotojas (8 5)  261 1582
Kęstutis Karla aukštos kvalifikacijos darbininkas (8 5)  261 1582
Eugenijus Iliška aukštos kvalifikacijos darbininkas (8 5)  261 1582
Mečislovas Ustinavičius aukštos kvalifikacijos darbininkas (8 5)  261 1582
Ekonominio planavimo grupė
Ramunė Gudėnė viešųjų pirkimų specialistė vpd[at]takas.lt
Alvyda Ruzgailaitė viešųjų pirkimų specialistė  
Edukacijos ir lankytojų centras
Gediminas Gendrėnas vedėjas (8 5)  261 7445
8 684  10 912
Edukacijos grupė
Vida Kaunienė administratorė-vyresnioji muziejininkė (8 5)  261 7445
8 684  12 017
edukacija
Donatas Jokūbaitis vyresnysis metodininkas-renginių vadovas (8 5)  261 7445
Ieva Baublytė metodininkė-renginių vadovė (8 5)  262 0007
Saulius Poderis metodininkas-renginių vadovas (8 5)  262 0007
Informacijos grupė
Birutė Šulinskienė administratorė-ekskursijų vadovė (8 5)  262 0007
8 684  11 980
ekskursijos
Aptarnavimo grupė
Zenonas Slavickas administratorius (8 5)  262 0007
Informacinių technologijų skyrius
Rimvydas Mockus vedėjas-muziejinių procesų automatizavimo inžinierius (8 5)  261 7131
Gediminas Letulis programinės įrangos inžinierius (8 5)  261 0023
Vaidas Voitechovičius sistemos inžinierius (8 5)  262 9988
Mokslinių tyrimų centras
Gintautas Striška vedėjas (8 5)  262 9988
Archeologijos grupė
Povilas Blaževičius administratorius-vyresnysis muziejininkas (8 5)  262 9988
Paulius Bugys vyresnysis muziejininkas-archeologas (8 5)  262 9988
Egidijus Ožalas vyresnysis muziejininkas-archeologas (8 5)  261 9140
Rasa Valatkevičienė vyresnioji muziejininkė-archeologė (8 5)  212 0026
Tomas Valatkevičius metodininkas (8 5)  261 9140
Restauracinės priežiūros grupė
Arūnas Puškorius administratorius-restauratorius (8 5)  261 9140
Deimantė Baubaitė restauratorė (8 5)  261 9140
Rimvydas Derkintis restauratorius  
Jurgita Kalėjienė restauratorė (8 5)  261 9140
Bronislava Kunkulienė restauratorė  
Aušra Lukaitytė restauratorė (8 5)  261 9140
Rima Niunkienė restauratorė (8 5)  261 9140
Aldona Skučienė restauratorė (8 5)  261 9140
Dainius Šavelis restauratorius (8 5)  261 9140
Mantvidas Mieliauskas metodininkas (8 5)  261 9140
Architektūros grupė
Rasa Abramauskienė administratorė-vyresnioji muziejininkė (8 5)  212 0026
Vytautas Jusevičius vyresnysis muziejininkas-architektas (8 5)  212 0026
Ričardas Račinskas muziejininkas-architektas (8 5)  212 0026
Kultūros ir dailės istorijos grupė
Liudas Glemža administratorius-vyresnysis muziejininkas (8 5)  261 9140
Ramūnas Kondratas vyresnysis muziejininkas-istorikas  
Rūtilė Pukienė vyresnioji muziejininkė-dendrochronologė (8 5)  212 0026
Archyvavimo grupė
Vytautas Abramauskas fotografas (8 5)  262 9988
Rima Ašmenaitė archyvarė (8 5)  212 0026


Į viršų
Į svetainės pradžią
© Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai