EN  /   DE  /   FR  /   IT   /   PL  /   RU 
Kontaktai Svetainės struktūra Pritaikyta neįgaliems Klausiate‑atsakome Paieška
Į svetainės pradžią  
NAUJIENOS
Valdovų rūmų muziejus dalyvauja verslo misijoje

2010-10-06

Tai ne pirmas Valdovų rūmų muziejaus prisistatymas – praėjusiais metais muziejus pristatė savo veiklą parodų centre „Litexpo“ surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje „Vivattur“

Mindaugo Kaminsko nuotr.

Šiandien, 2010 m. spalio 6 d., Valdovų rūmų muziejus dalyvauja „Litexpo“ parodų centre surengtoje verslo misijoje „Buy Lithuania 2010“, kurioje pristatys savo misiją bei veiklą. Jau aštuntą kartą vykstantį renginį organizuoja Valstybinis turizmo departamentas, o jis įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo.

Valstybinio turizmo departamento direktorės pavaduotojo Juozo Ragucko teigimu, „Buy Lithuania 2010“ tikslas yra megzti naujus ir potencialius verslo kontaktus, skatinti Lietuvos turizmo verslą, tarp užsienio verslo atstovų populiarinti Lietuvoje teikiamas paslaugas, didinti turistų srautus iš potencialių Europos rinkų ir formuoti Lietuvos, kaip palankios turizmui šalies, įvaizdį.

„Valdovų rūmų muziejus šiame renginyje dalyvauja ne tik kaip unikalus daugiafunkcinis muziejus ar kultūrinių, reprezentacinių renginių vieta, tačiau ir kaip savo misiją – reprezentuoti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją bei Europos kultūros paveldą Lietuvoje – įgyvendinanti įstaiga“, – sako Audronė Šeikienė, Valdovų rūmų muziejaus Renginių skyriaus vedėja.

Susipažinti su Valdovų rūmų muziejumi bus verslo misijos „Buy Lithuania 2010“ metu „Litexpo“ parodų centre surengtoje kontaktų mugėje, kurioje apsilankiusieji turės galimybę ne tik pabendrauti su muziejaus specialistais, sužinoti apie vykdomus projektus bei įvairialypę veiklą, tačiau ir gauti apie tai informacinės medžiagos bei leidinių įvairiomis užsienio kalbomis.

Aštuntą kartą rengiamoje verslo misijoje „Buy Lithuania 2010“ dalyvauja apie 100 su turizmo sektoriumi susijusių dalyvių iš Lietuvos bei apie 20 išvykstamojo turizmo organizatorių iš Austrijos, Azerbaidžano, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Kazachstano, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Norvegijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Vokietijos. Be kultūrinio turizmo verslo misijos metu pristatomas atvykstamasis turizmas, SPA ir sveikatingumo bei apgyvendinimo paslaugos, konferencijų ir renginių organizavimo galimybės, Lietuvos turizmo informacijos centrai ir kt.


 


Į viršų
Į svetainės pradžią
© Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai